Inwerterowa pompa ciepła do CWU to niezwykle energooszczędne urządzenie, który łączy funkcję pompy ciepła z inteligentnym sterowaniem LG. To proekologiczne rozwiązanie pozyskuje aż 75% energii z powietrza, a następnie przekształca niską temperaturę w wysoką (z pomocą dwóch wymienników ciepła, skraplacza i parownika).

2020 Water Heater LG.COM PC 08 1024x340

Lg Inwertowa Pompa Ciepla Do CWU 125x300

Doskonała wydajność

Zastosowanie wydajnej sprężarki DUAL Inverter pozwala na oszczędność energii o ponad 70% względem konwencjonalnego ogrzewania elektrycznego.

Cicha praca

Redukcja hałasu pracy pompu do 53 dBA możliwa jest dzięki zastosowaniu silnika BLDC i podwójnej sprężarki inwerterowej.

Inteligentne sterowanie

Aplikacja LG ThinQ™ umożliwia sterowanie urządzeniem i jego mocą z dowolnego miejsca na świecie, co zapewnia maksimum komfortu cieplnego.

Różne miejsca instalacji

Pompa ta, dzięki swojemu nowoczesnemu wyglądowi, z łatwością może być instalowana w różnych pomieszczeniach - od garażu, przez kuchnię, pomieszczenie gospodarcze, aż do pralni czy łazienki.

Łatwa instalacja i konserwacja

Łatwą instalację zapewniają jednokierunkowe orurowanie wlotowe i wylotowe urządzenia oraz łatwe do podłączenia przewody w skrzynce połączeniowej. Co więcej, aplikacja LG ThinQ zapewnia programy Service Alarm i Self Diagnosis, znacząco ułatwiające konserwację urządzenia.

DUAL Inverter Compressor

Sprężarka DUAL Inverter Compressor™ firmy LG oszczędza energię dzięki szerokiemu zakresowi pracy (od 10 Hz do 80 Hz).

Stylowy design

Uniwersalny srebrny kolor oraz nowoczesny design sprawiają, że pompa pasuje do niemal każdego wnętrza. Wzornictwo pompy zostało w 2020 roku docenione przez jury konkursów iF Design Award oraz Red Dot.

Różne tryby pracy

Inwerterowa pompa ciepła LG może pracować w 4 różnych trybach dla różnych warunków: · Pompa ciepła - podgrzewanie wody z funkcją pompy ciepła · Auto - automatycznie steruje pompą ciepła i funkcjami ogrzewania w celu uzyskania optymalnej wydajności · Turbo - funkcja Boost w celu szybkiego podgrzania wody · Urlop - minimalizacja strat energii, gdy funkcja ogrzewania nie jest używana

10-letnia gwarancja

Pompa ta charakteryzuje się 10-letnią gwarancją na podstawowe części urządzenia - zbiornik na wodę i kompresor.

Pobierz katalog
Call Now Button