Pompa Hydrosplit R32 automatycznie określa czas, kiedy powinno nastąpić dogrzanie, ochłodzenie czy osiągnięcie zadanej temperatury docelowej. Korzysta z powietrza zewnętrznego i energii elektrycznej, przekształcając je w energię potrzebną do ogrzania pomieszczeń i wody użytkowej. Pracuje w temperaturze zewnętrznej do -25°C, podgrzewając wodę użytkową do temperatury 65°C.

Hydrosplit R32

Optymalna praca dzięki automatycznemu sterowaniu pompą wodną

Dzięki automatycznej kontroli optymalnego przepływu, pompa porównuje aktualną temperaturę wody z temperaturą docelową tym samym unikając niepotrzebnego przeciążania ciepłem, co pozwala znacząco obniżyć koszty eksploatacji.

Przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy

Zastosowany w tej pompie czynnik chłodniczy R32 charakteryzuje się potencjałem ocieplenia globalnego 675, co stanowi jedynie 30% potencjału czynnika R410A. Takie rozwiązanie sprawia, że pompa jest nie tylko efektywna energetycznie, ale także przyjazna dla środowiska naturalnego.

Inteligentna kontrola ogrzewania

Nawigacja urządzeniem jest niezwykle wygodna, dzięki przyjaznemu interfejsowi zastosowanemu w panelu dotykowym. Dzięki panelowi, użytkownik może dopasować harmonogram pracy pompy do swojego stylu życia. Dzienne i miesięczne monitorowanie pozwala z kolei na łatwe zarządzanie poziomem zużycia energii.

Łatwa usługa zarządzania dzięki prostemu monitorowaniu

Natężenie przepływu i ciśnienie wody można łatwo sprawdzić za pomocą sterownika przewodowego Standard III.

Pobierz katalog

Rewolucyjna sprężarka R1

Dzięki zastosowaniu sprężarki R1, pompa ta charakteryzuje się ruchem pochyłym spirali, co znacząco zwiększa sprawność i niezawodność urządzenia. Sprężarka R1 działa w zakresie 10-135 Hz.

Indywidualne sterowanie ogrzewaniem w dwóch strefach

Urządzenie to posiada dwa niezależne obiegi ogrzewania, które umożliwiają kontrolę temperatury w dwóch strefach. Dzięki zastosowaniu zaworu mieszającego, w każdej ze stref można ustawić inną temperaturę docelową.

Komfortowe grzanie poprzez sezonowy tryb Auto

Ustawienie sezonowego trybu automatycznego pozwala na łatwe zaprogramowanie urządzenia w kwestii parametrów ogrzewania, chłodzenia i docelowych temperatur.

Poprawa wydajności zarządzania energią dzięki integracji

Integracja z modułem PV i ESS umożliwia przechowywanie pozostałej energii do późniejszego wykorzystania.

Zdalne sterowanie z dowolnego miejsca

Aplikacja LG ThinQ™ umożliwia sterowanie urządzeniem i jego mocą z dowolnego miejsca na świecie, co zapewnia maksimum komfortu cieplnego.

Call Now Button