Pompy ciepła Reda

Oddział Sun Home Reda zajmuje się sprzedażą i montażem pomp ciepła. Ponad 10 lat doświadczenia w branży. Zapraszamy do kontaktu. W dzisiejszych czasach pompy ciepła są coraz chętniej kupowanymi urządzeniami. Pompy ciepła wykorzystują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które nie tylko są oszczędniejsze, ale i bardziej ekologiczne. Oferowane przez nas urządzenia zostały stworzone z wysokojakościowych materiałów, które dają gwarancję bezawaryjnego działania. W skład naszej oferty wchodzą pompy ciepła Gree VERSATI MONOBLOK oraz pompy ciepła Gree VERSATI SPLIT.

Zapytaj o wycenę

tel. 662 961 644 | biuro@sunhome.com.pl

Pompy ciepła - zasada działania

Pompa ciepła to urządzenie, które polega na tym, że zimny płyn przepływa w rurach o wysokim przewodnictwie cieplnym przez ciepłe źródło ciepła (w zależności od rodzaju pompy źródłem może być grunt, woda lub powietrze). Dzięki temu płyn nagrzewa się, a następnie przedostaje do sprężarki, w której podwyższa się ciśnienie i temperaturę płynu. W ten sposób ciepło oddawane jest do górnego źródła ciepła, którym jest system grzewczy budynku. W zaworze rozprężnym następuje obniżanie ciśnienia, dzięki czemu wraca on do pierwotnej bardzo niskiej temperatury. Należy zaznaczyć, że proces ten trwa stale dzięki dostarczaniu niewielkiej ilości energii elektrycznej.

Zasady konserwacji i serwisowania pomp ciepła

Regularna konserwacja i serwisowanie pomp ciepła są kluczowe dla ich prawidłowego działania oraz wydłużenia ich żywotności.

Zaleca się przeprowadzanie przeglądów technicznych co najmniej raz w roku, a w przypadku intensywnego użytkowania nawet częściej. Podczas takiego przeglądu, specjalista sprawdza stan urządzenia, czyści wymiennik ciepła, kontroluje szczelność układu oraz uzupełnia czynnik chłodniczy. Ponadto, warto samodzielnie dbać o czystość filtra powietrza oraz monitorować zużycie energii. Zawsze trzeba też pamiętać, że regularne serwisowanie pompy ciepła zapewni jej optymalną wydajność oraz oszczędności na kosztach eksploatacji.

Pompy ciepła - korzyści nie tylko finansowe

Zalet pomp ciepła jest naprawdę wiele, jednak do najważniejszych możemy zaliczyć między innymi fakt, iż są to urządzenia wyjątkowo bezpieczne, ponieważ nie stwarzają ryzyka pożarów. Ponadto praca pompy nie emituje żadnych tlenków węgla. Pompy ciepła można zamontować w prawie każdym obiekcie. Ich dużym atutem jest fakt, iż urządzenie idealnie komponuje się z instalacjami, które pozyskując energię elektryczną ze źródeł odnawialnych. Pompy ciepła funkcjonują idealnie nawet w przypadku skrajnych temperatur. Nasze urządzenia pozwalają na efektywne ogrzanie domu zimą oraz skuteczne chłodzenie pomieszczeń latem. Należy pamiętać, że dokonując zakupu pompy ciepła, przyczyniamy się do zmniejszenia emisji zanieczyszczeń. Pompy ciepła to urządzenia ekologiczne, które nie pogarszają stanu środowiska naturalnego.

Nie wiesz jak poprawnie dobrać pompę ciepła? Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Nasi fachowcy to zaufani eksperci, którzy w swoim zawodzie pracują od lat. Tak długi okres spędzony w branży pozwolił im na zebranie sporej ilości wiedzy i doświadczenia. Dzięki temu są oni w stanie odpowiedzieć na każde, nawet najtrudniejsze pytanie dotyczące pomp ciepła. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Z tego powodu wiemy, jak ważne jest indywidualne podejście do klienta. Nasz długi staż w zawodzie pozwolił nam na zyskanie licznej grupy odbiorców, która stale się powiększa. 

Nie jesteś pewien naszej oferty? Skontaktuj się z naszymi specjalistami. Możesz to zrobić za pośrednictwem telefonu lub formularza kontaktowego, który znajduje się na naszej stronie internetowej. Jedyne, co musisz zrobić to wpisać imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, wybrać typ instalacji oraz oczywiście napisać wiadomość. Gwarantujemy, że odpowiedź wyślemy tak szybko, jak to możliwe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pomp ciepła.

Call Now Button