pompy ciepła

SUN HOME Rumia wykonujemy instalacje pomp ciepła. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i nowoczesne rozwiązania. Pompa ciepła idealny sposób na praktyczne wykorzystanie ciepła z otoczenia do ogrzania domu. Dzięki temu, że pompy ciepła wykorzystują najnowocześniejszą technologię, potrzebują jedynie niewielkiej mocy elektrycznej do napędu procesów. Z ich pomocą mamy możliwość zyskać oszczędne i ekologiczne źródło ciepła, które nie zanieczyszcza środowiska naturalnego.

Zapytaj o wycenę

tel. 662 961 644 | sunhome.biuro@gmail.com

Efektywne i ekologiczne pompy ciepła

Mieszkańcy Rumii i jej okolic, którzy stawiają na nowoczesne, ekologiczne rozwiązania, powinni zastanowić się nad nabyciem pomp ciepła. To element wyposażenia, który nie tylko sprawi, że nieruchomość będzie bardziej przyjazna środowisku, ale także pozwoli zaoszczędzić pieniądze – poprzez wydajną pracę całego systemu. Firma Sun Home oferuje stabilnie działające, łatwe w montażu i atrakcyjne cenowo pompy ciepła. Rumia jest jednym z miast, które obejmuje oferta.

Bogata oferta Sun Home – pompy ciepła Nibe

W katalogu produktów firmy Sun Home znajdują się systemy renomowanego producenta Nibe. Są to jednostki wewnętrzne, które sprawdzą się w pracy zarówno w dużych, jak i małych nieruchomościach. Co więcej, systemy dostępne w ofercie Sun Home są kompatybilne z nowoczesnymi technologiami Smart Home.

Dzięki temu można sterować działaniem urządzenia z poziomu aplikacji, czy zintegrowanego sterownika pompy ciepła. Rumia i inne okoliczne miejscowości to lokalizacje, w których mieszkańcy i przedsiębiorcy mogą skorzystać z tych rozwiązań. Pompy ciepła Nibe z oferty Sun Home mogą być elementem instalacji cieplnej zarówno nowo-wybudowanych domów, jak i nieruchomości, które przechodzą termomodernizację.
Interfejsy sterujące Nibe umożliwiają kontrolowanie parametrów działania pomp ciepła
Za sprawą modułów sterujących z oferty Sun Home, kontrolowanie pracy pomp ciepła jest wyjątkowo proste. Marka Nibe połączyła zaawansowaną technologię z prostym sterowaniem, co pozwala ustawiać parametry takie, jak: ogrzewanie, chłodzenie, produkcja c.w.i. i wentylacja, według własnych upodobań.

https://www.sunhome.com.pl/wp-content/uploads/2022/04/ekologiczne-pompy-ciepla-rumia-540x300.jpg
https://www.sunhome.com.pl/wp-content/uploads/2022/04/pompy-ciepla-rumia-540x300.jpg

Oprócz tego, do paneli sterujących Nibe takich jak  SMO 40 i S 40 można podłączyć wiele pomp ciepła – osiem. Natomiast Nibe SMO 20 sprawdzi się w mniejszych instalacjach, na przykład w domu jednorodzinnym.
Sprawdzone pompy ciepła od LG. Różnorodna gama produktów katalogu Sun Home
Mocną pozycją w ofercie Sun Home, są produkty marki LG. Pompy ciepła z serii LG Therma V efektywnie przekształcają powietrze w energię niezbędną do ogrzania lub chłodzenia nieruchomości oraz są bezpieczne dla środowiska. Osiągnięto to za sprawą zastosowania czynnika chłodzącego R32 – substancja ogranicza efekt cieplarniany. Połączono to z wydajnością i stabilną pracą instalacji.

Produkty z serii LG THERMA V wyróżniają się najwyższą efektywnością energetyczną A+++. Zapewniają również wysoką wydajność grzewczą przy niskich temperaturach zewnętrznych. Do atutów należy również opcja ponownego wykorzystania istniejącej instalacji grzewczej z kotłem, czy grzejnikiem. Całość uzupełnia niski poziom hałasu, intuicyjność użytkowania i atrakcyjna cena od Sun Home. Oferta obejmuje zarówno kompletne systemy, jak i ich części.

Rządowe dofinansowania – jak obniżyć koszt instalacji pompy ciepła?

Dobrą wiadomością dla osób, które chcą kupić pompy ciepła, jest to, że mogą zredukować koszty poprzez skorzystanie z programów takich, jak Mój Prąd 3.0 i Czyste Powietrze. Po zamontowaniu instalacji i udokumentowaniu kosztów można starać się o przyznanie dofinansowania. Z warunkami przyznawania dotacji zainteresowani mogą zapoznać się kolejno, na stronie https://mojprad.gov.pl/ i https://czystepowietrze.gov.pl/czyste-powietrze/.
Dlaczego warto zdecydować się na pompy ciepła? Zalety instalacji dostępnych w katalogu Sun Home
Wybierając ofertę Sun Home, można skorzystać na funkcjach, jakie mają pompy ciepła. Właśnie po zainstalowaniu systemów Nibe lub LG.

Pierwszym atutem instalacji jest ich uniwersalność. Zapewniają odpowiedni balans cieplny zarówno zimą, jak i latem, a także podgrzewają wodę. Zaletą jest też intuicyjne sterowanie. Z poziomu prostego w obsłudze panelu sterującego lub aplikacji, można kontrolować wybrane parametry działania pomp.
Wybierz ofertę Sun Home, żeby skorzystać ze wszystkich benefitów ekologicznego ogrzewania
Pompy ciepła z katalogu Sun Home są dostosowane do montażu w domach, które zostały już wybudowane, a także do nowych nieruchomości. Za sprawą wdrożenia tego rozwiązania, efektywność ogrzewania może być aż o 75% lepsza niż w przypadku standardowych rozwiązań, co pozwala zaoszczędzić pieniądze.

Całość uzupełnia to, że Sun Home proponuje pompy ciepła, które nie generują hałasu. To jedne z najcichszych instalacji dostępnych na rynku, dlatego znakomicie się sprawdzają jako element systemów grzewczych w nieruchomościach mieszkalnych. Biorąc pod uwagę wymienione kwestie, warto zdecydować się na propozycję Sun Home i wybrać ich pompy ciepła. Rumia jest miastem, które obejmuje oferta i mogą z niej skorzystać jej mieszkańcy.