POMPY CIEPŁA

Pomorskie i Warmińsko-Mazurskie

Pompy ciepła Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie tylko w Sun Home. Nasz wykfalifikowany personel dotrze pod każdy adres i zamontuję pompę ciepła. Nasze oddziały mieszczą się w Trójmieście. Posiadamy ponad 10 lat doświadczenia w branży. Oferowane przez nas pompy umożliwiają stworzenie wielofunkcyjnego systemu, który zimą ogrzeje nasz dom, latem go ochłodzi oraz przez cały rok zapewni ciepłą wodę. Wszystko to przy wykorzystaniu energii z naturalnego źródła, bez niekorzystnego wpływu na ekosystem.

Zapytaj o wycenę

tel. 662 961 644 | biuro@sunhome.com.pl

Co to jest pompa ciepła?

Pompa ciepła to urządzenie, które przenosi energię cieplną ze źródła ciepła do miejsca docelowego zwanego "radiatorem". Pompy ciepła są zaprojektowane tak, aby przenosić energię cieplną w kierunku przeciwnym do spontanicznej wymiany ciepła, poprzez absorbowanie ciepła z zimnej przestrzeni i oddawanie go do cieplejszej. Pompa ciepła wykorzystuje energię zewnętrzną do wykonania pracy polegającej na przeniesieniu energii od źródła ciepła do radiatora.

Jak działa pompa ciepła?

Pompa ciepła składa się z czterech głównych części: sprężarki, skraplacza, parownika i zaworu rozprężnego. Sprężarka spręża gaz chłodniczy, co podnosi jego temperaturę. Gorący gaz chłodniczy przepływa następnie przez skraplacz, gdzie przekazuje swoje ciepło do otaczającego powietrza, chłodząc w ten sposób czynnik chłodniczy. Schłodzony czynnik chłodniczy przepływa następnie przez zawór rozprężny, gdzie ulega rozprężeniu i jeszcze bardziej się ochładza. Następnie czynnik chłodniczy trafia do parownika, gdzie absorbuje ciepło z otaczającego go powietrza, ogrzewając w tym procesie czynnik chłodniczy. Ogrzany czynnik chłodniczy następnie płynie z powrotem do sprężarki, gdzie cykl zaczyna się od nowa.

Jakie są korzyści z używania pompy ciepła?

Istnieje wiele korzyści z używania pompy ciepła, w tym zwiększona wydajność, niższe koszty operacyjne i zmniejszona emisja gazów cieplarnianych. Pompy ciepła mają również szereg zastosowań poza ogrzewaniem i chłodzeniem, takich jak ogrzewanie wody, osuszanie i ogrzewanie basenu.

Pompy ciepła Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w montażu pomp ciepła na terenie województwa pomorskiego lub Warmińsko-Mazurskiego. Nasz zespół wykwalifikowanych pracowników jest w stanie dojechać pod każdy adres w okolicy, aby wykonać nasze usługi. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że wiemy co robimy. Oferowane przez nas pompy ciepła pozwalają na stworzenie wielofunkcyjnego systemu, który nie tylko ogrzeje Twój dom zimą, ale także schłodzi go latem i zapewni ciepłą wodę przez cały rok. A wszystko to można zrobić wykorzystując energię z naturalnego źródła, bez negatywnego wpływu na ekosystem. Jeśli więc szukasz sposobu, aby zaoszczędzić pieniądze i pomóc środowisku, to zadzwoń do nas już dziś. Z przyjemnością omówimy z Tobą nasze usługi w sposób bardziej szczegółowy.

Dlaczego warto zainwestować w pompy ciepła?

Inwestowanie w pompę ciepła może być niezwykle opłacalne i wydajne dla ogrzewania domu lub biura. Pompy ciepła pobierają ciepło z powietrza na zewnątrz, a następnie wykorzystują je do chłodzenia lub ogrzewania pomieszczeń, co czyni je idealnym wyborem dla klimatu, który dostaje zarówno gorące lata, jak i zimne zimy. Mogą one trwać do 20 lat przy minimalnej konserwacji, a gdy weźmiemy pod uwagę ich wydajność energetyczną - mogą zużywać do 60% mniej niż konwencjonalne systemy - w końcu kosztują znacznie mniej w dłuższej perspektywie. Plus, są one zaprojektowane, aby zminimalizować zanieczyszczenia poprzez ich niskiej emisji, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjny wybór środowiska. W sumie, pompa ciepła jest inteligentną inwestycją dla każdego właściciela domu, który szuka oszczędności na kosztach energii i niezawodności operacyjnej w czasie.

ZOBACZ NASZE

Realizacje

https://www.sunhome.com.pl/wp-content/uploads/2020/07/Rokitnica-6-kWp-scaled-300x200.jpg
https://www.sunhome.com.pl/wp-content/uploads/2020/07/DJI_0135-scaled-300x200.jpg
https://www.sunhome.com.pl/wp-content/uploads/2017/07/003-scaled-300x200.jpg

Dedykowane dofinansowania

Program Moje Ciepło

Program „Moje Ciepło”, który przewiduje udzielanie dopłat do zakupu i montażu pomp ciepła

Moje Ciepło

Program Czyste Powietrze

Dofinansowanie wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy

Czyste Powietrze

Potrzebujesz szybkiej wyceny?

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Call Now Button