LG THERMA V Monobloc R32 to uniwersalna jednostka wyposażona w innowacyjną i ekologiczną sprężarkę R1 oraz wykorzystująca czynnik chłodniczy R32. Jednostka ta może pracować w temperaturach od -25℃ i podgrzewać wodę do 65℃.

THERMA V Monobloc R32

Jak działa THERMA V Monobloc R32

Urządzenie wymienia ciepło z powietrzem, a następnie generowane w tym trybie ciepło przekazuje do zbiornika wody, co z kolei pozwala na wykorzystanie go do ogrzewania budynku i wody.

Przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy

Zastosowany w tej pompie czynnik chłodniczy R32 charakteryzuje się potencjałem ocieplenia globalnego 675, co stanowi jedynie 30% potencjału czynnika R410A. Takie rozwiązanie sprawia, że pompa jest nie tylko efektywna energetycznie, ale także przyjazna dla środowiska naturalnego.

Zdalne sterowanie z dowolnego miejsca

Aplikacja LG ThinQ™ umożliwia sterowanie urządzeniem i jego mocą z dowolnego miejsca na świecie, co zapewnia maksimum komfortu cieplnego.

Łatwe serwisowanie

Dzięki wbudowaniu głównych komponentów w jedną obudowę, urządzenie wymaga jedynie odkręcenia trzech śrub, aby można było łatwo sprawdzić jego sprawność i przeprowadzić ewentualną naprawę. Filtry oczyszczania wody zamontowane są za pomocą zacisków, co także umożliwia łatwy dostęp (bez potrzeby korzystania z narzędzi).

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem

Pompa ta posiada niezwykle łatwy w obsłudze panel dotykowy, co w kombinacji z intuicyjnym interfejsem pozwala na definiowanie cyklu grzania w oparciu o plan dzienny. Dodatkowa funkcja monitoringu poboru mocy w okresie dziennym lub miesięcznym ułatwia kontrolę zużycia energii.

Rewolucyjna sprężarka R1

Dzięki zastosowaniu sprężarki R1, pompa ta charakteryzuje się ruchem pochyłym spirali, co znacząco zwiększa sprawność i niezawodność urządzenia. Sprężarka R1 działa w zakresie 10-135 Hz.

Szybka i łatwa instalacja

Jednostka zewnętrzna kompleksowego rozwiązania grzewczego THERMA V Monobloc R32 składa się z trzech głównych elementów - płytowego wymiennika ciepła, pompy wody klasy A oraz zbiornika wyrównawczego.

Pobierz katalog
Call Now Button