Pompa THERMA V Split R32 wykorzystuje powietrze z zewnątrz jako źródło ciepła do ogrzewania pomieszczeń i podgrzewania wody. Działa nawet w ekstremalnie niskiej temperaturze - do -25°C. Dodatkowo podgrzewa wodę użytkową do temperatury 65°C.

THERMA V Split R32

Rewolucyjna sprężarka R1

Dzięki zastosowaniu sprężarki R1, pompa ta charakteryzuje się ruchem pochyłym spirali, co znacząco zwiększa sprawność i niezawodność urządzenia. Sprężarka R1 działa w zakresie 10-135 Hz.

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem

Pompa THERMA V Split R32 posiada niezwykle łatwy w obsłudze panel dotykowy, co w kombinacji z intuicyjnym interfejsem pozwala na definiowanie cyklu grzania w oparciu o plan dzienny. Dodatkowa funkcja monitoringu poboru mocy w okresie dziennym lub miesięcznym ułatwia kontrolę zużycia energii.

Łatwa i elastyczna instalacja

Urządzenie to, dzięki integracji elementów wodnych* z jednostką zewnętrzną, charakteryzuje się łatwością i niską czasochłonnością montażu. Aby maksymalnie ułatwić montaż, producent przedłużył orurowanie układu czynnika chłodniczego do 50 m. Dodatkowo umożliwiono podłączanie rur w trzech różnych kierunkach (z przodu, na boki i od tyłu), co pozwala na jeszcze sprawniejszą instalację.

Przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy

Zastosowany w tej pompie czynnik chłodniczy R32 charakteryzuje się potencjałem ocieplenia globalnego 675, co stanowi jedynie 30% potencjału czynnika R410A. Takie rozwiązanie sprawia, że pompa jest nie tylko efektywna energetycznie, ale także przyjazna dla środowiska naturalnego.

Zdalne sterowanie z dowolnego miejsca

Aplikacja LG ThinQ™ umożliwia sterowanie urządzeniem i jego mocą z dowolnego miejsca na świecie, co zapewnia maksimum komfortu cieplnego.

*Elementy wodne obejmują czujnik przepływu, pompę wodną, zbiornik wyrównawczy, zawór odpowietrzania, zawór bezpieczeństwa, płytowy wymiennik ciepła, filtr, sterownik i grzałkę elektryczną.

Pobierz katalog
Call Now Button