Blog
Energia ze słońca Instalacje fotowoltaiczne Panele fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne stanowią dziś istotny element krajobrazu polskiej architektury. Rosnące zainteresowanie pozyskiwaniem energii ze słońca sprawia, że producenci paneli coraz większą uwagę przykładają nie tylko do ich funkcjonalności, ale również do estetyki ich wykonania.

Oczywiście, na ogólną estetykę instalacji wpływa także sposób jej ułożenia względem okien dachowych i komina – warto zatem, na etapie planowania instalacji, uzgodnić z wykonawcą, jak dokładnie instalacja będzie wyglądać i dobrać takie panele, które idealnie wkomponują się w konstrukcję dachu.

W ofercie firmy Sun Home znaleźć można między innymi panele LONGI Solar, które dzięki swojemu nowoczesnemu, a jednocześnie bardzo uniwersalnemu wyglądowi zawdzięczają swoją popularność. Bezramkowa budowa i jednolity kolor paneli sprawia, że instalacja wygląda spójnie, niezależnie od jej wielkości.

Profesjonalnie zaprojektowana i wykonana instalacja wygląda estetycznie na każdej powierzchni – niezależnie od koloru czy budowy podłoża.

Call Now Button