DARMOWE OGRZEWANIE

Komfort życia w zgodzie z naturą? Z powietrznymi pompami NIBE to możliwe. Energia do ogrzania/ochłodzenia domu oraz ogrzania wody pochodzi z powietrza, bez wpływu na środowisko naturalne. Wysokowydajne pompy ciepła NIBE to idealny wybór dla wymagających - stosunek wydajności do zużytej energii pozwala cieszyć się idealnym komfortem cieplnym przez cały rok.

Do najważniejszych zalet stosowania systemów powietrznych pomp ciepła NIBE należą:

  • uniwersalność (ogrzewanie zimą, chłodzenie latem, podgrzewanie wody,
  • łatwe sterowanie z poziomu wygodnych paneli sterujących oraz z poziomu aplikacji (smart home),
  • możliwość montażu w domach już wybudowanych (z odpowiednią termoizolacją),
  • redukcja kosztów ogrzewania aż do 75%,
  • cicha praca (jedne z najcichszych pomp na rynku).

NIBE VVM S320

NIBE VVM S320 to kompaktowa centrala wewnętrzna, zaprojektowana do współpracy z dowolną powietrzną pompą ciepła NIBE. Razem tworzą efektywny, elastyczny układ ogrzewania/chłodzenia dla Twojego domu.

więcej

NIBE VVMS320 Cut

NIBE F2120 8kW 1

NIBE F2120

Maksymalnie oszczędna, inwerterowa,pompa ciepła dedykowana do ogrzewania i chłodzenia domów jednorodzinnych, szeregowych i większych nieruchomości. Posiada nowoczesny system sterowania (dom inteligentny).

więcej

NIBE F2040

Pompa ciepła typu monoblok ze sterowaniem inwerterowym, stanowiąca kompletny system z jednostką wewnętrzną. Sprawdzi się najlepiej w przypadku domów wolnostojących i zabudowy szeregowej. Dzięki nowoczesnemu sterowaniu stanowi element domu inteligentnego.

więcej

NIBE F2040 1

NIBE Split HBS05 1

NIBE SPLIT AMS HBS

Pompa ciepła typu split, stanowiąca kompletny układ z jednostką wewnętrzną, do ogrzewania i chłodzenia domów jednorodzinnych i szeregowych; z czynnikiem chłodzącym krążącym między pompą, a jednostką wewnętrzną. Sterowana z poziomu aplikacji (dom inteligentny).

więcej

NIBE VVM 225

Centrala wewnętrzna, zaprojektowana do pracy z dowolną pompą powietrzną NIBE, wyposażona w panel sterowania układami grzewczo/chłodniczymi np. do ogrzewania wody w basenie). Posiada wbudowany podgrzewacz wody oraz system nadzoru i sterowania z poziomu aplikacji.

więcej

NIBE VVM225 Cut

NIBE VVM310 VVM320 Cut

NIBE VVM 310

Jednostka wewnętrzna, stanowiąca kompletny system z powietrzną pompą ciepła NIBE, do zarządzania komfortem cieplnym w domach jednorodzinnych i szeregowych (z poziomu aplikacji). Posiada wbudowany podgrzewacz wody oraz system sterowania układami grzewczo/chłodniczymi.

więcej

NIBE VVM 320

Gotowa do instalacji jednostka wewnętrzna, współpracująca z każdą powietrzną pompą ciepła NIBE. Dzięki wygodnemu sterowaniu z poziomu aplikacji, stanowi element domu inteligentnego. Wyposażona w podgrzewacz wody oraz system sterowania układami grzewczo/chłodniczymi.

więcej

NIBE VVM310VVM320 Cut

VVM 500 Cut

NIBE VVM 500

Centrala wewnętrzna, gotowa do pracy z dowolną powietrzną pompą NIBE - razem stanowią elastyczny system do sterowania komfortem cieplnym i podgrzewania wody w domach, zabudowie szeregowej i większych budynkach. Sterowana za pomocą aplikacji NIBE Uplink (dom inteligentny).

więcej

NIBE SPLIT BA-SVM

Kompletny system składający się z wydajnej pompy ciepła i jednostki wewnętrznej, dedykowany do ogrzewania i chłodzenia domów nowo-wybudowanych domów i budynków termomodernizowanych. Sterowana z poziomu zintegrowanego sterownika lub poprzez Internet (dom inteligentny). Posiada wbudowany zbiornik na wodę (180 l).

więcej

BA SVM 1

NIBE SMO S40 1

NIBE SMO S40

Zaawansowany moduł sterujący zaprojektowany do współpracy z powietrznymi pompami ciepła firmy NIBE, zapewniający kompletny układ ogrzewania/chłodzenia dla domów i większych nieruchomości. Pracuje maksymalnie z ośmioma pompami ciepła. Sterowany z poziomu ekranu dotykowego.

więcej

NIBE SHK 200 M

Jednostka wewnętrzna, przeznaczona do pracy z powietrzną pompą ciepła NIBE typu monoblok. Sterowana z poziomu urządzenia (sterownik) bądź przez Internet (jako element domu inteligentnego). Zasobnik wody o pojemności 180 l.

więcej

SHK 200s Cut

SMO20 Colour Display 1

NIBE SMO 20

Podstawowy moduł sterujący do przeznaczony do układów typu SPLIT z powietrzną pompą ciepła NIBE. Sterowany z poziomu aplikacji (jako element domu inteligentnego).

więcej

NIBE SMO 40

Zaawansowany moduł sterujący umożliwiający sterowanie ogrzewaniem, chłodzeniem, produkcją c.w.u. i wentylacją. Dedykowany do pracy z maksymalnie ośmioma pompami ciepła. Może stanowić element domu inteligentnego (dzięki sterowaniu z poziomu aplikacji).

więcej

SMO 40 Open 1

Call Now Button