Oferta

Budowy farm fotowoltaicznych

AdobeStock 316901683 Scaled E1593023745510

Sun Home wykonuje profesjonalne farmy fotowoltaiczne na ternie całej Polski. Mamy doświadczenie i wiedzę, aby pomóc Ci na każdym kroku, od znalezienia idealnej lokalizacji po uzyskanie niezbędnych pozwoleń. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc Ci w założeniu farmy fotowoltaicznej.

Co to jest farma fotowoltaiczna i jak działa?

Farma fotowoltaiczna to specjalnie wydzielony obszar, na którym rozmieszczone są łańcuchy paneli fotowoltaicznych wraz z instalacjami falowników solarnych. Przetwarzają one energię słoneczną na energię elektryczną. Produkują energię elektryczną i przekazują ją do ogólnej sieci energetycznej

Elektrownia słoneczna ma określoną zdolność wytwarzania energii elektrycznej, gdy świeci słońce. Moc ta zależy od liczby zainstalowanych paneli fotowoltaicznych i mocy nominalnej każdego modułu PV. Zatem moc farmy fotowoltaicznej jest sumą mocy wszystkich jej paneli fotowoltaicznych. Im więcej jest paneli, tym więcej mocy może wygenerować farma.

Dlaczego warto zainwestować w farmy fotowoltaiczne?

W dzisiejszych czasach, inwestycje w odnawialne źródła energii stają się coraz bardziej popularne. Farmy fotowoltaiczne to doskonały sposób na wykorzystanie naturalnej energii słonecznej w celu wytwarzania prądu elektrycznego. Dzięki nowoczesnym technologiom, farmy fotowoltaiczne są w stanie zapewnić stabilne i ekologiczne źródło energii, które może być wykorzystane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i gospodarstwa domowe.

W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe usługi związane z projektowaniem, budową oraz utrzymaniem farm fotowoltaicznych. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy dbają o najwyższą jakość świadczonych usług oraz zadowolenie naszych klientów. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na optymalizację kosztów oraz zwiększenie efektywności energetycznej.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z profesjonalnego doradztwa w zakresie farm fotowoltaicznych. Razem możemy przyczynić się do ochrony środowiska oraz do zmniejszenia emisji szkodliwych substancji do atmosfery.

Bezplatna Wycena 1

Bezpłatna wycena

oraz pełne doradztwo naszych niezawodnych fachowców

Finansowanie 1

Atrakcyjny system finansowania

pomoc w uzyskaniu dopłat oraz niskooprocentowanego kredytu

Bezawaryjnosc 1

Bezawaryjność

okres bezawaryjnego działania instalacji to minimum 25 lat

Zapytaj o wycenę

tel. 662 961 644 | biuro@sunhome.com.pl

Jak założyć farmę fotowoltaiczną?

 

Jeśli myślisz o założeniu farmy fotowoltaicznej, musisz wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Po pierwsze, musisz znaleźć odpowiednią lokalizację. Panele słoneczne powinny być umieszczone na otwartym terenie, gdzie będą miały dostęp do bezpośredniego światła słonecznego. Musi być również wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić wszystkie panele i niezbędny sprzęt.

Po znalezieniu odpowiedniej lokalizacji należy uzyskać niezbędne pozwolenia i licencje. Konieczny będzie również zakup paneli fotowoltaicznych i inwerterów solarnych. Na koniec trzeba zorganizować montaż systemu.

Czy farma fotowoltaiczna się opłaca?

Odpowiedź na to pytanie zależy od wielu czynników, takich jak wielkość farmy, lokalizacja, ilość światła słonecznego i tak dalej. Ogólnie jednak farmy fotowoltaiczne mogą być bardzo dochodową inwestycją.

Jeśli myślisz o założeniu farmy fotowoltaicznej zapraszamy do kontaktu z Sun Home w celu ustalenia szczegółów. 

Ile można zarobić na dzierżawie ziemi pod farmę fotowoltaiczną?

Kwota pieniędzy, którą można zarobić na dzierżawie ziemi pod farmę fotowoltaiczną zależy od wielkości farmy, lokalizacji i ilości światła słonecznego. Ogólnie jednak można zarobić znaczną sumę pieniędzy na dzierżawie ziemi pod farmę fotowoltaiczną. Jak uzyskać dofinansowanie na farmę fotowoltaiczną?

Istnieje kilka sposobów na sfinansowanie farmy fotowoltaicznej. Jedną z opcji jest zaciągnięcie kredytu w banku lub innej instytucji finansowej. Inną opcją jest poszukiwanie inwestycji od inwestorów prywatnych.

Możliwe jest również uzyskanie finansowania rządowego dla farmy fotowoltaicznej. 

Grunt pod budowę farmy fotowoltaicznej – jakie są wymogi?

Istnieje kilka wymogów, które musi spełniać ziemia, aby można było ją wykorzystać do budowy farmy fotowoltaicznej. Po pierwsze, ziemia musi znajdować się na obszarze z bezpośrednim dostępem do światła słonecznego. Po drugie, ziemia musi być wystarczająco duża, aby pomieścić wszystkie panele i urządzenia. Wreszcie, ziemia musi posiadać niezbędne pozwolenia i licencje.

ZOBACZ NASZE

Realizacje

Jak działamy?

Bezplatna

Bezpłatna konsultacja

Skontaktuj się z nami – na podstawie kilku informacji przygotujemy pełną ofertę na instalację

Przygotowanie

Przygotowanie instalacji

Nasi inżynierowie przygotują projekt instalacji dopasowanej do potrzeb i możliwości Twojego domu

Montaz

Profesjonalny montaż

Wykonany przez własną ekipę montażową, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania i krótkie terminy realizacji

Podlaczenie

Podłączenie instalacji

Wszelkie formalności związane z uruchomieniem instalacji w lokalnym Zakładzie Energetycznym bierzemy na siebie

Województwa w których budujemy farmy fotowoltaiczne

dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie

mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie

świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie

Call Now Button