ZIELONY WYBÓR

Dzięki zaawansowanemu cyklowi chłodniczemu, pompy ciepła LG THERMA V przekształcają powietrze w energię potrzebną do ogrzania i chłodzenia domu. Pompy ciepła LG THERMA V z czynnikiem chłodzącym R32, który w znacznej mierze ogranicza powstawanie efektu cieplarnianego, to rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na jednoczesnej efektywności energetycznej i wysokiej wydajności. Systemy LG nadają się do współpracy z instalacjami podłogowymi lub grzejnikowymi, do podgrzewania wody użytkowej oraz do współpracy z instalacjami zawierającymi kilka źródeł ciepła.

Do najważniejszych zalet stosowania systemów powietrznych pomp ciepła LG THERMA V należą:

  • najwyższa efektywność energetyczna A+++,
  • wysoka wydajność grzewcza przy niskich temperaturach zewnętrznych,
  • sterowanie z poziomu aplikacji (smart home) + monitorowanie zużycia energii,
  • możliwość ponownego wykorzystania istniejącej instalacji grzewczej z kotłem czy grzejnikiem,
  • intuicyjność użytkowania,
  • zmniejszony poziom hałasu dzięki cichej pracy w trybie nocnym.

THERMA V Split R32

Kompletny system składający się z jednostki wewnętrznej i zewnętrznej, przeznaczony do nowych i remontowanych budynków mieszkalnych. Pompa Split R32 zapewnia efektywne ogrzewanie całego budynku oraz podgrzewanie ciepłej wody. Dzięki wykorzystaniu czynnika chłodniczego R32, pompa ta charakteryzuje się niskim współczynnikiem globalnego ocieplenia (GWP). System może być sterowany z poziomu aplikacji LG ThinQ.

więcej

THERMA V Split R32

THERMA V Wysokotemperaturowa 284x300

Wysokotemperaturowa pompa ciepła THERMA V

THERMA V Wysokotemperaturowa, z racji swojej mocy, stosowana jest zwykle w budynkach o słabej izolacji lub w domach, w których korzysta się z grzejników starego typu. Pompą tą można także zastąpić stary kocioł. Dzięki dwóm cyklom obiegu czynnika chłodniczego, technologia kaskadowa zastosowana w tej pompie może podgrzać wodę nawet do 80˚C.

więcej

THERMA V Monobloc R32

Gotowa do instalacji uniwersalna jednostka, która łączy funkcje jednostki zewnętrznej i wewnętrznej (co sprawia, że nie ma potrzeby wykonywania instalacji rurowych czynnika chłodniczego). Pompa ta charakteryzuje się najwyższą sprawnością grzania oraz zastosowaniem czynnika chłodniczego R32.

więcej

THERMA V Monobloc R32 300x222

Lg Inwertowa Pompa Ciepla Do CWU 125x300

Inwerterowa Pompa Ciepła do CWU

Nowoczesna pompa do ciepłej wody użytkowej charakteryzuje się przede wszystkim nadzwyczajną oszczędnością energii (w porównaniu do konwencjonalnego ogrzewania elektrycznego). Zastosowana w niej sprężarka DUAL Inverter maksymalizuje moc pompy w trybie Turbo, co pozwala na minimalizację czasu podgrzewania wody aż o 30%.

więcej

Therma V R32 IWT

Mniejsza i lżejsza od innych jednostka (19% mniejsze gabaryty i o 39% mniejsza masa w porównaniu z poprzednimi modelami) z wbudowanym zbiornikiem na wodę, to uniwersalne urządzenie łączące w sobie zbiornik na wodę, orurowanie i inne moduły. Dzięki swoim małym gabarytom, jest także łatwa w montażu.

więcej

Therma V R32 IWT 300x204

Hydrosplit R32 300x234

Pompa ciepła Hydrosplit R32

Kompletny system składający się z jednostki zewnętrznej i wewnętrznej, charakteryzujący się połączeniem tylko z rurami wodnymi (bez potrzeby stosowania rur chłodniczych). Zastosowanie takiego typu połączenia jest nie tylko bezpieczniejsze, ale także pozwala zaoszczędzić powierzchnię w miejscu montażu.

więcej
Call Now Button