Fotowoltaika Gdańsk - Panele fotowoltaiczne instalacja ☀️ Sun Home. Fachowy montaż i instalacje fotowoltaiczne w Gdańsku i okolicach. Sprawdź nas!

Instalacja fotowoltaiczna to wspaniała lokata na lata. Jeśli interesuje cię fotowoltaika w Gdańsku to idealnie trafiłeś. Dzięki niej znacząco zmniejszysz koszty utrzymania swojego domu. Dowodem na to, że fotowoltaika jest najskuteczniejszym sposobem obniżenia rachunków za energie elektryczną, są pozytywne opinie inwestorów, którzy zaufali naszej firmie i postawili na energię odnawialną ze słońca. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z doradcą. Dopasowujemy rozwiązania do indywidualnych potrzeb. Nasza usługa kwalifikuję się do programu "Mój Prąd".

Jak działamy?

Całkowicie Bezpłatna konsultacja

Skontaktuj się z nami – na podstawie kilku informacji przygotujemy pełną ofertę na instalację

Przygotowanie instalacji

Nasi inżynierowie przygotują projekt instalacji dopasowanej do potrzeb i możliwości Twojego domu

Profesjonalny montaż fotowoltaiki 

Wykonany przez własną ekipę montażową, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania i krótkie terminy realizacji. W zestaw fotowoltaiczny, który instalujemy składa się z paneli fotowoltaicznych, falownika (inwertera), okablowania instalacji PV, konstrukcja wsporna w miejscu montażu.

Podłączenie instalacji

Wszelkie formalności związane z uruchomieniem instalacji w lokalnym Zakładzie Energetycznym bierzemy na siebie. Masz nasze pełne wsparcie!

Zapytaj o wycenę

Dla miasta Gdańsk i okolicy

tel. 662 961 644 | biuro@sunhome.com.pl

Bezpłatny audyt i wycena

oraz pełne doradztwo naszych niezawodnych fachowców

Atrakcyjny system finansowania

pomoc w uzyskaniu dopłat oraz niskooprocentowanego kredytu

Bezawaryjność

okres bezawaryjnego działanie instalacji fotowoltaicznej to minimum 25 lat

Fotowoltaika sposób na niskie rachunki i oszczędność

Nieustannie rosnące koszty utrzymania domu sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na poszukiwanie rozwiązań dla tego stanu rzeczy. Idealnym rozwiązaniem są panele do produkcji prądu, które stanowią prostą w wykonaniu inwestycje, która zwraca się w stosunkowo szybkim czasie od momentu poniesienia inicjalnych kosztów wykonania montażu paneli. Inne formy inwestycji mające na celu obniżanie kosztów eksploatacyjnych budynku takie jak termo izolacja czy wymiana pieca grzewczego mogą nie przynieść efektów widocznych w tak szybkim czasie, jak ma to miejsce przy montażu instalacji fotowoltaicznej. Dodatkowym powodem jest dofinansowanie do fotowoltaiki z programem Mój Prąd.

Dlaczego warto zainwestować w panele fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne to coraz popularniejszy wybór dla osób chcących zainwestować w energię odnawialną. Panele PV przekształcają światło dzienne w energię elektryczną i mogą być wykorzystywane do zasilania wszystkiego, od gospodarstw domowych po firmy. Istnieje wiele powodów, dla których panele fotowoltaiczne są mądrą inwestycją. Po pierwsze, oferują one bardzo konkurencyjny zwrot z inwestycji i uniezależnienie energetyczne. Koszt paneli PV spadł dramatycznie w ostatnich latach, dzięki czemu są one bardziej przystępne niż kiedykolwiek wcześniej. Ponadto, fotowoltaika wymagają bardzo niewielkiej konserwacji i będą nadal generować energię elektryczną przez dziesięciolecia bez konieczności napraw lub wymiany. Wreszcie, fotowoltaika może pomóc zrównoważyć swój ślad węglowy i przyczynić się do czystszego, bardziej zielonego świata czyli dbasz o naszą planetę. Jeśli szukasz inteligentnej, zrównoważonej inwestycji, panele fotowoltaiczne są doskonałym wyborem.

Ile mogę zaoszczędzić rocznie na rachunkach za prąd w Gdańsku?

Potencjalne roczne oszczędności na rachunkach za prąd z instalacji paneli fotowoltaicznych (PV) w Gdańsku zależą od wielu czynników, w tym od wielkości systemu PV, lokalnego klimatu i stawek za energię elektryczną pobieranych przez stan sieci energetycznej. Jednak system PV o mocy 4 kilowatów (kW) w Gdańsku może wyprodukować około 5 400 kilowatogodzin (kWh) energii elektrycznej rocznie, co przy obecnych stawkach za energię elektryczną jest równoznaczne z oszczędnościami rzędu 1500 zł. Jeśli stawki za energię elektryczną wzrosną o 2% rocznie, wówczas roczne oszczędności z systemu PV o mocy 4 kW wzrosną do 1800 zł nawet do 3000 zł. Dodatkowo, federalne i stanowe zachęty podatkowe (dotacje) mogą jeszcze bardziej obniżyć koszt instalacji systemu PV, czyniąc go jeszcze bardziej atrakcyjną inwestycją.

Fotowoltaika dla firm w Gdańsku

Nasza oferta jest również skierowana do wszystkich firm w Gdańsku. Przeprowadzimy cały proces od dofinansowania, przez wycenę, montaż paneli fotowoltaicznych. Zapewniamy pełną dokumentację i pomoc w kontakcie z zakładem energetycznym. Powstrzymaj rosnące ceny energii w firmie, odejdź od tradycyjnych źródeł energii zainwestuj w fotowoltaikę. Umów się na bezpłatny audyt na terenie Gdańska jak i całego kraju. Dajemy pełną gwarancję na nasze panele słoneczne, zapewniamy serwis aby spełnić w 100% potrzeby każdego klienta.

Gdzie montujemy fotowoltaikę?

Aby generować energię, ogniwa słoneczne muszą być zainstalowane w miejscu, które otrzymuje bezpośrednie światło słońca. Ogniwa  są zazwyczaj montowane na dachu domu lub budynku komercyjnego, chociaż mogą być również zainstalowane na ziemi. Kąt nachylenia paneli  jest również ważny, ponieważ muszą one być ustawione tak, aby zmaksymalizować ekspozycję na słońce. Na półkuli północnej panele powinny być skierowane na południe, natomiast na półkuli południowej na północ. Biorąc pod uwagę te czynniki, właściciele domów i firm mogą zapewnić, że ich ogniwa są w stanie wygenerować maksymalną moc.

Twój własny magazyn energii

Jeśli szukasz sposobu na zainwestowanie w magazynowanie nadwyżek energii, SunHome jest świetną opcją. Dzięki SunHome możesz zainwestować w różne opcje magazynowania energii. SunHome oferuje szeroką gamę opcji magazynowania energii, więc możesz znaleźć idealne rozwiązanie dla swoich potrzeb. A ponieważ SunHome jest wiodącym dostawcą rozwiązań do przechowywania energii, możesz mieć pewność, że inwestujesz w produkt wysokiej jakości. Jeśli więc szukasz okazji do zainwestowania w magazynowanie energii, koniecznie sprawdź SunHome.

Ładowarki do samochodów

Jeśli posiadasz samochód z napędem elektrycznym, oferujemy profesjonalną instalację wallboxa. Takie urządzenie idealnie optymalne rozwiązanie w parze z  własną instalacją fotowoltaiczną. Nasze panele produkują prąd i dzięki temu możemy ładować nasz samochód. Wallbox jest w stanie ładować nasz samochód tylko poprzez energię słoneczną to gwarantuje nam niezależność energetyczną.

Fotowoltaika Wejherowo

Pompy ciepła - idealne rozwiązanie 

Zajmujemy się sprzedażą, i montażem pomp ciepła. Ponad 10 lat doświadczenia w branży. Pompa ciepła to idealne rozwiązanie w parze w fotowoltaiką. Wyślij do nas zapytanie aby otrzymać kompleksową ofertę. Pompy ciepła z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Taki stan rzeczy wynika między innymi z rosnącej dbałości o środowisko naturalne oraz niestabilnej sytuacji na rynku konwencjonalnych paliw. Nasze urządzenia wykorzystują odnawialne źródła energii (OZE), dzięki czemu są zaliczane do ekologicznych rozwiązań grzewczych.

Kompleksowy serwis i naprawa fotowoltaiki

Jako odpowiedzialny dostawca systemów fotowoltaicznych, do montażu zatrudniamy jedynie doświadczonych pracowników, którzy swoją fachowością podkreślają najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Dzięki współpracy z zaufanymi monterami, możemy świadczyć także usługi diagnostyki oraz serwisowania instalacji fotowoltaicznych. Tutaj znajdziesz komplet informacji o usłudze serwisu paneli. Dzięki naszej usłudze cieszysz się w pełni działającą instalacją bez zmartwień!

Zapytaj o wycenę

Dla miasta Gdańsk i okolicy

tel. 662 961 644 | biuro@sunhome.com.pl

ZOBACZ NASZE

Realizacje

https://www.sunhome.com.pl/wp-content/uploads/2020/07/Rokitnica-6-kWp-scaled-300x200.jpg
https://www.sunhome.com.pl/wp-content/uploads/2020/07/DJI_0135-scaled-300x200.jpg
https://www.sunhome.com.pl/wp-content/uploads/2017/07/003-scaled-300x200.jpg
Call Now Button