OFERTA

Dla biznesu

AdobeStock 316901683 Scaled E1593023745510

Wykorzystaj dach swojej firmy bądź tereny przyległe i obniż koszty związane z prowadzeniem działalności dzięki instalacji fotowoltaicznej!

W dobie niepewności kosztów związanych z energetyką i ciągłych podwyżek cen energii, odpowiedzialni przedsiębiorcy, którzy chcą zachować pełną stabilność finansową szukają rozwiązań, które uniezależnią ich firmę od tego typu zmian.

Najbardziej racjonalnym rozwiązaniem wydaje się więc własna mikroelektrownia – instalacja fotowoltaiczna, która zapewni stały, bezpłatny dopływ energii elektrycznej do przedsiębiorstwa.

Nawet 20% stopy zwrotu!

Pomimo dużych nakładów początkowych (Sprawdź dotacje dla przedsiębiorców), inwestycja w instalację fotowoltaiczną jest niezwykle opłacalna. Prąd płynie do przedsiębiorstwa bez żadnych dodatkowych kosztów, a gdy panele wytworzą więcej energii niż firma jest w stanie skonsumować, nadwyżki magazynowane są w sieci energetycznej i pobierane w czasie niższej produkcji prądu przez instalację. Co więcej – przedsiębiorcy mogą odsprzedawać nadwyżki prądu, co przynosi dodatkowy zysk dla firmy, pozwalając tym samym na planowanie kolejnych inwestycji.

Jak wygląda montaż fotowoltaiki w obiektach biurowych?

Montaż fotowoltaiki w obiektach biurowych przebiega w kilku etapach. Na początek przeprowadzana jest analiza potrzeb energetycznych oraz możliwości technicznych budynku. Następnie, specjaliści projektują odpowiednią instalację fotowoltaiczną, biorąc pod uwagę dostępne powierzchnie dachowe czy elewacyjne oraz optymalne ustawienie modułów względem nasłonecznienia.

Po spełnieniu wszystkich wymogów formalnych i doborze odpowiedniego systemu fotowoltaicznego przystępuje się do montażu paneli fotowoltaicznych, inwerterów oraz pozostałych elementów systemu.

W trakcie montażu, ekipa instalacyjna dba o zachowanie wszelkich standardów bezpieczeństwa oraz o minimalizację wpływu na funkcjonowanie biura. Po zakończeniu prac, instalacja jest podłączana do sieci energetycznej, a jej efektywność jest monitorowana przez specjalistyczne systemy.

Możliwości monokrystalicznych paneli fotowoltaicznych

Monokrystaliczne panele fotowoltaiczne to nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Dzięki swoim zaawansowanym właściwościom, panele te oferują wiele korzyści dla użytkowników. Przede wszystkim, monokrystaliczne panele charakteryzują się wyższą efektywnością energetyczną w porównaniu do innych typów paneli słonecznych. Wynika to z ich struktury, która składa się z jednorodnych krystalicznych komórek. Dzięki temu, panele te są w stanie lepiej przekształcać promieniowanie słoneczne w energię elektryczną.

Kolejną zaletą monokrystalicznych paneli fotowoltaicznych jest ich trwałość. Ze względu na jednorodną strukturę, panele te są mniej podatne na uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ czynników atmosferycznych. W rezultacie, ich żywotność jest dłuższa niż innych rodzajów paneli słonecznych. Warto również wspomnieć o estetyce monokrystalicznych paneli fotowoltaicznych. Ich czarna powierzchnia sprawia, że prezentują się elegancko i nowocześnie. Dlatego też są chętnie wybierane przez osoby, które dbają o wygląd swojego domu czy obiektu.

Bezplatna Wycena 1

Bezpłatna wycena

oraz pełne doradztwo naszych niezawodnych fachowców

Finansowanie 1

Atrakcyjny system finansowania

pomoc w uzyskaniu dopłat oraz niskooprocentowanego kredytu

Bezawaryjnosc 1

Bezawaryjność

okres bezawaryjnego działania instalacji to minimum 25 lat

ZOBACZ NASZE

Realizacje

Jak działamy?

Bezplatna

Bezpłatna konsultacja

Skontaktuj się z nami – na podstawie kilku informacji przygotujemy pełną ofertę na instalację

Przygotowanie

Przygotowanie instalacji

Nasi inżynierowie przygotują projekt instalacji dopasowanej do potrzeb i możliwości Twojej firmy

Montaz

Profesjonalny montaż

Wykonany przez własną ekipę montażową, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania i krótkie terminy realizacji

Podlaczenie

Podłączenie instalacji

Wszelkie formalności związane z uruchomieniem instalacji w lokalnym Zakładzie Energetycznym bierzemy na siebie

Dedykowane dofinansowania

Moj Prad

Program Moje Ciepło

Program „Moje Ciepło”, który przewiduje udzielanie dopłat do zakupu i montażu pomp ciepła

Moje Ciepło

Dom

Program Czyste Powietrze

Dofinansowanie wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy

Czyste Powietrze
Call Now Button