Pompa THERMA V R32 IWT (z wbudowanym zbiornikiem na wodę) to kompleksowe urządzenie łączące w sobie funkcje jednostki wewnętrznej i pojemny zbiornik na wodę. Takie rozwiązanie znacząco ułatwia montaż, jak również nie wymaga skomplikowanych prac w zakresie hydrauliki.

Therma V R32 IWT

JAK DZIAŁA pompa ciepła THERMA V R32 IWT

Jednostka pobiera energię z powietrza oraz z prądu elektrycznego, zaś dzięki wbudowanemu zbiornikowi nie wymaga instalacji osobnego zasobnika wody - jedno urządzenie zapewnia zarówno ogrzewanie pomieszczeń, jak i podgrzewanie ciepłej wody.

Przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy

Zastosowany w tej pompie czynnik chłodniczy R32 charakteryzuje się potencjałem ocieplenia globalnego 675, co stanowi jedynie 30% potencjału czynnika R410A. Takie rozwiązanie sprawia, że pompa jest nie tylko efektywna energetycznie, ale także przyjazna dla środowiska naturalnego.

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem

Pompa ta posiada niezwykle łatwy w obsłudze panel dotykowy, co w kombinacji z intuicyjnym interfejsem pozwala na definiowanie cyklu grzania w oparciu o plan dzienny. Dodatkowa funkcja monitoringu poboru mocy w okresie dziennym lub miesięcznym ułatwia kontrolę zużycia energii.

Łatwa usługa zarządzania dzięki prostemu monitorowaniu

Natężenie przepływu i ciśnienie wody można łatwo sprawdzić za pomocą sterownika przewodowego Standard III.

Zdalne sterowanie z dowolnego miejsca

Aplikacja LG ThinQ™ umożliwia sterowanie urządzeniem i jego mocą z dowolnego miejsca na świecie, co zapewnia maksimum komfortu cieplnego.

Rewolucyjna sprężarka R1

Dzięki zastosowaniu sprężarki R1, pompa ta charakteryzuje się ruchem pochyłym spirali, co znacząco zwiększa sprawność i niezawodność urządzenia. Sprężarka R1 działa w zakresie 10-135 Hz.

Indywidualne sterowanie ogrzewaniem w dwóch strefach

Urządzenie to posiada dwa niezależne obiegi ogrzewania, które umożliwiają kontrolę temperatury w dwóch strefach. Dzięki zastosowaniu zaworu mieszającego, w każdej ze stref można ustawić inną temperaturę docelową.

Komfortowe grzanie poprzez sezonowy tryb Auto

Ustawienie sezonowego trybu automatycznego pozwala na łatwe zaprogramowanie urządzenia w kwestii parametrów ogrzewania, chłodzenia i docelowych temperatur.

Wiele możliwości

Pompę tą można łatwo doposażyć w zbiornik buforowy i dodatkowy zbiornik na ciepłą wodę użytkową. Oba zbiorniki mogą być dodane na etapie montażu lub wbudowane w zbiornik na wodę jednostki wewnętrznej, co pozwala na zachowanie powierzchni montażu.

Pobierz katalog
Call Now Button